Kraków 02.01.2020

HEJ MALUCHY! HEJ DZIECIAKI!

DZIŚ BAL MAJĄ PRZEDSZKOLAKI!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Zabawę Karnawałową, która odbędzie się

10 stycznia, tj. piątek o godz. 9.00.

Dzieci będą bawiły się przy zespole muzycznym grającym dziecięce piosenki i najnowsze hity. Zabawa prowadzona będzie przez DJ Darka i wodzireja Tomka.

W przerwie balu dla dzieci przewidziany jest poczęstunek – Fontanna Czekoladowa (czekolada belgijska – mleczna, owoce: banany, ananasy, jabłka oraz różnorodne przekąski w formie chrupek kukurydzianych, wafelków, biszkoptów).

*Bardzo prosimy Rodziców o przygotowanie dzieciom kolorowych strojów nawiązujących do ich ulubionych bohaterów z bajek.

*Chętni do uwiecznienia dzieci na zdjęciach proszeni są do zapisywania się na liście w szatni do piątku 10.01.2020 do godziny 8.00.