Kraków 27.05.2019

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na uroczyste Obchody Dnia Dziecka w naszym przedszkolu. W trakcie uroczystości dzieci będą brały udział w licznych atrakcjach według poniższego hormonogramu:
*   31.05.2019 (tj. piątek) – wyjście do Małopolskiego Ogrodu Sztuki na projekcję filmu pt. „Basia 1 i Basia 2”
– godzina 9.00 – wyjście dzieci z grupy I „Paziowie”, II „Krakowiacy”, III „Hejnaliści” i IV „Smoki Wawelskie”
– godzina 10.30 – wyjście dzieci z grupy V „Lajkoniki”, VI „Wawelskie Duszki” i VII „Żacy”.
Po powrocie z projekcji filmu zaprosimy dzieci do odszukania według opracowanych wskazówek prezentów grupowych ukrytych na terenie przedszkola i w ogrodzie.
W tym dniu wszystkie dzieci zostaną obdarowane indywidualnymi symbolicznymi prezentami.
*   03.06.2019 (tj. poniedziałek)Bal z okazji Dnia Dziecka.
Zapraszamy wszystkie dzieci na Bal, który rozpocznie się o 9.30 i będzie trwał do 11.30. Przedszkolaki będą bawiły się przy zespole muzycznym grającym dziecięce piosenki i najnowsze światowe hity. Zabawa prowadzona będzie przez DJ Darka i wróżkę Arlettę.
W przerwie balu dla dzieci przewidziany jest poczęstunek Fontanna Czekoladowa (czekolada belgijska – mleczna, owoce: banany, ananasy, jabłka oraz różnorodne przekąski w formie chrupek kukurydzianych, wafelków, biszkoptów).
– Chętne dzieci będą mogły brać udział w sesji malowania twarzy profesjonalnymi, ekologicznymi farbami przeznaczonymi do tego celu.
– Bardzo prosimy Rodziców o przygotowanie kolorowych dyskotekowych strojów.
*   04.06.2019 (tj. wtorek) – Warsztaty ekologiczne – Kapitan Powietrze i Misja Edukacja
Na warsztaty zapraszamy dzieci z najstarszych grup: V „Lajkoniki”, VI „Wawelskie Duszki” i VII „Żacy”. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 9.00. Celem zajęć jest propagowanie postaw proekologicznych, poszerzanie wiedzy na temat wpływu człowieka na środowisko.
– godz.9.00 – 10.00 – gr. V „Lajkoniki”
– godz. 10.00 – 11.00 – gr. VI „Wawelskie Duszki”
– godz. 11.00 – 12.00 – gr. VII „Żacy”
*   05.06.2019 (tj. środa) o godz. 10.00 – spotkanie z Magikiem.
Magic Shows zaprezentuje pokaz iluzji z wykorzystaniem lewitującej kulki papieru, znikającej chusteczki, balonu w szaszłyku czy antygrawitacyjnego pierścionka. Podczas pokazu dzieci będą miały okazję obejrzeć i wziąć czynny udział w sztuczkach.
*   06.06.2019 (tj. czwartek) – Teatrzyk pt. „Lampa Alladyna”
Zapraszamy dzieci na spektakl teatralny w wykonaniu Studia Sztuka, które odbędzie się o godzinie 13.00 na sali relaksacyjnej.
*   07.06.2019 (tj. piątek) – Zabawy na dmuchańcach – impreza sponsorowana przez rodziców Matyldy z gr. I „Paziów” i Mateusza z gr. V „Lajkoniki”
Od godziny 10.00 do 13.00 dzieci będą uczestniczyć w wesołych, ruchowych zabawach na wielkogabarytowych dmuchanych zabawkach. Zabawy będą odbywać się pod profesjonalnym okiem pracowników firmy a nad bezpieczeństwem czuwać będą nauczycielki poszczególnych grup.
Serdecznie dziękujemy Sz. Państwu Katarzynie i Piotrowi Dąbrowskim za tradycyjne organizowanie zabaw ruchowych na dmuchanych zabawkach, które są bardzo atrakcyjne i uwielbiane przez dzieci.
*   Tradycyjnie, bo już kolejny raz Rodzice Leonka z gr. VI „Wawelskich Duszków” Sz. Państwo Katarzyna i Michał Jakobszy zapraszają dzieci na Lody Villisch na ulicę Zwierzyniecką 15, za co serdecznie dziękujemy
w imieniu wszystkich dzieci.
– 31.05.2019 (tj. piątek) – od godz. 9.00 do 10.00 dzieci grup I „Paziowie” i II „Krakowiacy” zostaną poczęstowane lodami, które dostarczone będą dla nich do przedszkola.
Pozostałe grupy będą wychodziły na Lody Villisch w poniższych terminach:
– 31.05.2019 (tj. piątek) 10.30-11.00 – gr. III „Hejnaliści”
– 04.06.2019 (tj. wtorek) 10.30 – 11.00 – gr. IV „Smoki Wawelskie”, gr. V „Lajkoniki”
– 06.06.2019 (tj. czwartek) 10.30 – 11.00 – gr. VI „Wawelskie Duszki” i gr. VII „Żacy”

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w Obchodach Dnia Dziecka życząc wszystkim Kochanym Dzieciom dużo radości, uśmiechu na co dzień i niezmiennej miłości rodziców

– w imieniu wszystkich pracowników przedszkola