Dyrekcja Przedszkola Samorządowego nr 61 „Pod Wawelem” w Krakowie
serdecznie zaprasza Szanownych Państwa na konsultacje indywidualne
dotyczące rozwoju dzieci i spraw wychowawczych.

KONSULTACJE

 GRUPA I „Paziowie” – Wtorek 16:00-17.00 (sala Paziów)

 08.10.  Halina Kruczyńska            11.02. Halina Kruczyńska

12.11.  Dorota Horwat-Machno     03.03. Dorota Horwat-Machno

10.12.  Halina Kruczyńska             07.04. Halina Kruczyńska

07.01. Dorota Horwat-Machno     05.05. Dorota Horwat-Machno

 GRUPA II „Krakowiacy” – Piątek 16:30-17.30 (Gabinet pomocy I piętro)

 

04.10.  Marlena Bednarczyk           04.02. Marlena Bednarczyk

08.11.  Agnieszka Paśko                  06.03. Agnieszka Paśko

13.12.  Marlena Bednarczyk            03.04. Marlena Bednarczyk

10.01.  Agnieszka Paśko                  08.05. Agnieszka Paśko

 GRUPA III „Hejnaliści” – Wtorek 16:00-17.00 (Gabinet pomocy I piętro)

 

15.10.  Urszula Bożęcka            11.02.  Urszula Bożęcka

19.11.  Anna Skupień                 17.03.  Anna Skupień

10.12.  Urszula Bożęcka            21.04.  Urszula Bożęcka

14.01.  Anna Skupień                19.05.  Anna Skupień

GRUPA IV „Smoki Wawelskie” – Czwartek 16:30-17.30 (Gabinet pomocy I piętro)

 

17.10.  Katarzyna Szewczyk               27.02. Katarzyna Szewczyk

14.11.  Katarzyna Szewczyk               19.03. Beata Godzic

12.12.  Katarzyna Szewczyk               23.04. Katarzyna Szewczyk

23.01.  Beata Godzic                           21.05. Beata Godzic

 GRUPA V „Lajkoniki” – Wtorek 16:00-17.00 (Gabinet referenta II piętro)

 

01.10.  Jolanta Bajor                      04.02.  Jolanta Bajor

05.11.  Małgorzata Martyka          03.03.  Małgorzata Martyka

03.12.  Jolanta Bajor                      07.04.  Jolanta Bajor

07.01.  Małgorzata Martyka          05.05.  Małgorzata Martyka

 GRUPA VI „Wawelskie Duszki” – Środa 16:30-17.30 (Gabinet referenta II piętro)

 

09.10.  Sabina Bułat                     26.02.  Sabina Bułat

13.11.  Magdalena Jurczak          18.03.  Magdalena Jurczak

04.12.  Sabina Bułat                     22.04.  Sabina Bułat

08.01.  Magdalena Jurczak          13.05.  Magdalena Jurczak

 GRUPA VII „Żacy” – Środa 16:00-17.00 (sala Żaków)

 

16.10.  Bogumiła Majewska                26.02.  Bogumiła Majewska

20.11.  Małgorzata Wątor                    18.03.  Małgorzata Wątor

11.12.  Bogumiła Majewska                 22.04.  Bogumiła Majewska

22.01.  Małgorzata Wątor                    20.05.  Małgorzata Wątor