Kraków, 08.04.2020

Kochani Rodzice i Dzieci

     Przesyłamy dla naszych dzieciaków wartościowe dostępy do  zajęć i atrakcji  które może spodobają się i zainteresują naszych wychowanków.

1.W związku z nadzwyczajna sytuacją epidemiologiczna w naszym kraju i braku możliwości uczestnictwa dzieci w zajęciach tanecznych Szkoła Tańca „AS” stworzyła program autorski zajęć tanecznych on-line. Pierwsze spotkanie trwa 30 min a następne będą trwały 15 min. Lekcje udostępniane będą dla Państwa dzieci raz w tygodniu na kanale YouTube  Szkoły Tańca „AS” -„Roztańczone Dzieciaki”

https://www.youtube.com/watch?v=in777jFuyW0&feature=youtu.be

2.Zachęcamy do korzystania  z drugiego nieodpłatnego bajkowego kanału na YouTube „Klub Pana Gąsioru” jest to interaktywny kanał również produkcji Szkoły Tańca „AS”. Pierwszy film będzie dostępny już od czwartku, tj. od 9 kwietnia 2020 r. dzieci obejrzą i posłuchają:

  • film pt. „Zdrowolubek Junior XIII” – opowieść o Planecie Warzyw i Owoców zaatakowanej przez producentów fastfoodów
  • „Czytanie do poduszki” – mapet Mietek Śmietek będzie czytał nasze autorskie opowiadania dla dzieci
  • „Opowiadania Pana Gąsioru” – dalsze losy Zdrowolubka opowiadane przez autora
  • program o roboczym tytule „Chwila wytchnienia dla rodzica” – interaktywny program dla dzieci prowadzony przez Pana Gąsioru i mapeta Mietka Śmietka.

 

Krakowskie Biuro Festiwalowe

3.Pracownicy Krakowskiego Biura Festiwalowego przygotowali z myślą o najmłodszych bardzo wartościowa serię czytanek pod nazwą „Czytanie na drugie śniadanie”, które publikują od poniedziałku do piątku na profilu Facebook Krakowa Miasta Literatury UNESCO. Codziennie o 9:30 znani autorzy i autorki czytają swoją książkę, wśród nich Michał Rusinek, Joanna Olech, Grzegorz Kasdepke, Małgorzata Swędrowska, Maciej Wojtyszko czy Agnieszka Taborska