Kraków; 08.09.2019r.

Drodzy Rodzice!

Ponieważ, w dalszym ciągu strona rządowa nie przychyliła się do propozycji i postulatów wystosowanych przez ZNP i FZZ, solidaryzujemy się ze środowiskiem nauczycielskim i nadal czynnie popieramy strajk biorąc w nim udział, aż do odwołania. Na dzień 9 kwietnia 2019 r. (tak jak w dniu poprzednim, tj. 08.04.2019r.) otrzymaliśmy zgodę od Prezydenta Miasta Krakowa na zawieszenie organizowania zajęć w naszym przedszkolu. Drodzy Rodzice, zdajemy sobie sprawę, że nasz protest może wiązać się z trudnościami dla Was i Waszych dzieci, prosimy jednak o wyrozumiałość. Działalność przedszkola będzie wznowiona po zawieszeniu strajku, o czym powiadomimy Szanownych Państwa poprzez ogłoszenie oraz informacje na stronie internetowej naszego przedszkola.