Kraków 29.11.2019r.

„Mikołajki”

Zapraszamy wszystkie dzieci na „Spotkanie ze Świętym Mikołajem”,

które odbędzie się 6.12.2019 (tj. piątek), o godz. 9.00

Dzieci powitają Dostojnego Gościa piosenką – „Kiedy grudzień się zaczyna”. Podczas uroczystości będą prezentowane piosenki w wykonaniu dzieci z poszczególnych grup. Przedszkolaki będą miały okazję uczestniczyć w zabawach i zagadkach tematycznych, prowadzonych przez Mikołaja. Po nich nastąpi długo wyczekiwany moment rozdawania prezentów indywidualnych przez Świętego Mikołaja, uwieczniony pamiątkowymi zdjęciami.

W tym samym dniu o godz. 11.00 przybędzie drugi Mikołaj i odbędzie się spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Agencji Skrzat pt. „Mikołaj”. Po spektaklu Gość będzie odwiedzał dzieci w grupach i obdarowywał je grupowymi prezentami.

• Zdjęcia ze Świętym Mikołajem będą wykonywane każdemu dziecku (na ryzyko firmy) a rozprowadzane w formie albumu – 3 zdjęcia – 25 zł.