Kraków, 22.03.2020

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci!

 

Jesteśmy w nietypowej sytuacji, ale chcemy być blisko Was. Każdego dnia od poniedziałku do piątku Panie nauczycielki ze wszystkich grup, będą w ramach realizacji Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego i zgodnie z uchwałą MEN zamieszczać scenariusze zajęć dla poszczególnych grup. Jeżeli będziecie Sz. Państwo mieli możliwość pracy z dziećmi, prosimy o korzystanie z pomysłów zabaw i ćwiczeń, które będą opracowywane przez koleżanki nauczycielki. Scenariusze zajęć będą zamieszczane na stronie internetowej naszego przedszkola. Nauczycielki wyszły z propozycją gromadzenia prac plastycznych dzieci. Po powrocie do Przedszkola w grupach będą tworzone tematyczne wystawki i organizowane konkursy na najładniejsze prace.

Dziękujemy i zachęcamy do współpracy.

Serdecznie pozdrawiamy Sz. Państwa oraz dzieci w oczekiwaniu na „normalność” w naszym ukochanym Przedszkolu „Pod Wawelem”.

Dyrekcja, nauczycielki i pracownicy przedszkola