Kraków, 19.03.2020

Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci,

Dzień Dobry!

 

W imieniu dyrekcji i kadry nauczycielskiej Samorządowego Przedszkola nr 61 „Pod Wawelem” serdecznie witamy proponując Szanownym Państwu kontakt poprzez naszą stronę internetową. Przesyłamy gorące pozdrowienia, mając nadzieję iż wkrótce się zobaczmy. Aby Państwa dzieciom nie nudził się czas przymusowej kwarantanny, zapraszamy do codziennego korzystania poprzez powyżej wskazaną możliwość która pozwoli naszym dzieciakom pożytecznie spędzić czas. Program do realizacji Podstaw Programowych Wychowania Przedszkolnego będzie w dniu dzisiejszym tj. 19 marca 2020r. prezentowany przez koleżanki nauczycielki prowadzące grupy na dłuższy okres czasu. Od piątku tj. od 20 marca 2020 r. zajęcia przedstawiane będą dla każdej z siedmiu grup:

I gr „Paziowie”

II gr „Krakowiacy”

III gr „Hejnaliści”

IV gr „Smoki Wawelskie”

V gr „Lajkoniki”

VI gr „Wawelskie Duszki”

VII gr „Żacy”

Nauczycielki w zależności od stopnia rozwoju dzieci i ich możliwości będą planowały codzienne zajęcia dla nich od 20 do 40 min.

 

Zapraszamy do STREFY DZIECKA