Jesteś tutaj: Strona Główna / O nas / Nasze sukcesy

Konkurs plastyczny “Pada, pada śnieg”
Wielkie gratulacje dla Michaliny Okrajek z grupy III oraz Mileny Chrzanowskiej, Halszki Dutkiewicz i Jagny Knapik z grupy VII za zdobycie wyróżnień! Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie dzieci do konkursu.

Alma Spei
Dzięki Waszemu wsparciu udało się zebrać 800 złotych na pomoc dzieciom z Fundacji Alma Spei. Serdecznie dziękujemy!

Konkurs “Szopka Krakowska”
Serdecznie gratulujemy Lajkonikom zdobycia nagrody, a nauczycielkom Sabinie Bułat i Halinie Kruczyńskiej przygotowania dzieci do konkursu.

Konkurs piosenki “Moja rodzina”
Gratulujemy zdobytego wyróżnienia reprezentantom naszego przedszkola, a nauczycielom przygotowania dzieci do konkursu.

Laureaci to:
– zespół Lajkoniki z grupy V w składzie: Sonia Iskra, Jerzy Kaniewski, Amelia Kostępska, Yeva Skorchenko, Oskar Szymański, Salvatore Trimboli-Marcinkowski, Liliana Wilczyńska,
– duet Dobromira Gochev i Apolonia Chodorowicz,
– zespół Wesołe Żaczki z grupy VII w składzie: Hanna Błażewicz, Milena Chrzanowska, Lena Marszałkowska-Kurek, Nina Święs.
Gratulujemy!

Akcja Nie kupuj – adoptuj!
Dziękujemy za ogromne wsparcie dzieciom i Rodzicom oraz nauczycielce Agnieszce Paśko za koordynowanie akcji.

Plebiscyt Edukacyjny
Bardzo dziękujemy Rodzicom za zgłoszenie naszego przedszkola oraz nauczycieli do Plebiscytu Edukacyjnego. Ogromnie cieszymy się z naszego wspólnego sukcesu!

Kampania Rowerowy Maj
Nasze przedszkole wzięło udział w ogólnopolskiej kampanii, której celem było promowanie zdrowego trybu życia, zachęcanie do aktywności, popularyzację roweru czy hulajnogi jako środek transportu. Grupa II Krakowiacy z największą frekwencją zajęła I miejsce, wywalczając nagrodę grupową, którą były bilety do kina. Na II miejscu była grupa IV Wawelskie Duszki, a III miejsce zdobyła grupa III Hejnaliści. Najaktywniejsi uczestnicy otrzymali dzwonek rowerowy. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom!

Projekt edukacyjny „Mały miś w świecie wielkiej literatury”
Serdecznie gratulujemy nauczycielkom zdobycia certyfikatu! Bardzo dziękujemy za zaangażowanie.

Konkurs plastyczny „Wiosenne przebudzenie”
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom z naszego przedszkola. Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie dzieci.

Gwiazdka dla zwierzaka z Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt
Dzięki Waszemu wielkiemu zaangażowaniu nasze przedszkole zdobyło certyfikat wielkiego serca! Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

Konkurs piosenki angielskiej w MDK Dom Harcerza „Singing Little Kids”
Serdecznie gratulujemy Smokom Wawelskim i Hejnalistom oraz dziękujemy nauczycielom za przygotowanie dzieci do konkursu.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF
Nasze Przedszkole uczestniczyło w obchodach organizowanych przez UNICEF.

Konkurs plastyczny „Świat zwierząt w oczach dziecka”
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy nauczycielom za przygotowanie dzieci do konkursu.

Konkurs plastyczny „Portret rodzinny w kolorach”
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom: Alicji Brodzińskiej z grupy VII oraz Jagnie Knapik z grupy V. Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie dzieci.

Wojewódzki konkurs plastyczny „Nawet na księżyc”
Z przyjemnością informujemy o zdobyciu nagrody III miejsca przez Amelię Kostępską z grupy III oraz wyróżnienia przez Anikę Kasperczyk z grupy V. Dziękujemy nauczycielkom za przygotowanie dzieci do konkursu.

Projekt czytelniczy „Przyjaciel (Nie)Potrzebnej książki”
Nasze przedszkole wzięło udział w ratowaniu zapomnianych książek, dzieląc się z potrzebującymi. Akcja zorganizowana została przez redakcję miesięcznika “Bliżej Przedszkola”.

Konkurs plastyczny „Spotkanie z polskimi legendami”

Akcja „Szkoła do hymnu”
W tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 20,5 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz prawie 360 placówek polonijnych z całego świata w tym nasze przedszkole