Jesteś tutaj: Strona Główna / O nas / Nasze sukcesy

NASZE SUKCESY

Rok szkolny 2022/2023

Konkurs plastyczny “Portret rodzinny w kolorach”
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom: Alicji Brodzińskiej z grupy VII oraz Jagnie Knapik z grupy V. Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie dzieci.

Wojewódzki konkurs plastyczny “Nawet na księżyc”
Z przyjemnością informujemy o zdobyciu nagrody przez Anikę Kasperczyk z grupy V “Lajkoników”. Dziękujemy nauczycielkom za przygotowanie dzieci do konkursu.

Projekt czytelniczy “Przyjaciel (Nie)Potrzebnej książki”
Nasze przedszkole wzięło udział w ratowaniu zapomnianych książek, dzieląc się z potrzebującymi. Akcja zorganizowana została przez redakcję miesięcznika “Bliżej Przedszkola”.

Konkurs plastyczny “Spotkanie z polskimi legendami”
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy nauczycielom za przygotowanie dzieci do konkursu

Akcja “Szkoła do hymnu”
W tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 20,5 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz prawie 360 placówek polonijnych z całego świata w tym nasze przedszkole