Finał akcji Nie kupuj – adoptuj
Dzięki wsparciu Was wszystkich udało się zebrać 41 kg karmy dla psów oraz 36 kg karmy dla kotów, a także wiele wspaniałych zabawek i ciepłych kocyków. Wszystkie dary ucieszą schroniskowe zwierzaki. Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć!

Pomagamy porzuconym zwierzętom

Od poniedziałku 20 listopada do piątku 1 grudnia nasze przedszkole organizuje akcję Nie kupuj – adoptuj. Ma ona na celu przełamanie stereotypu, że zwierzak ze schroniska jest gorszy niż ten kupiony. Adopcja psa może wnieść do Waszego życia wiele radości, a przede wszystkim odmienić los futrzastych przyjaciół.

W ramach akcji w poniedziałek 20 listopada nasze przedszkole odwiedzi behawiorysta ze swoim psim przyjacielem Codym, a w piątek 24 listopada odbędzie się spotkanie z instruktorem psów z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Podczas trwania akcji będziemy zbierać karmę* dla bezdomnych zwierząt z Krakowskiego Schroniska przy ulicy Rybnej 3. 


Drodzy Przyjaciele, prosimy o włączenie się w naszą akcję Nie kupuj – adoptuj!

*Rekomendowane marki karm:
Animonda, Applaws, Acana, Arion, Belcando, Bozita, Brit, Carnilove, Concept for life, Cosma, Catz Finefood, Dolina Noteci, Dog Chow, Eukanuba, Farmina, Felix, Feringa, Fitmin, Hill’s, Happy Dog, Gourmet Gold, Josera, Lukullus, Miamor, Mac’s, Purina, Pro Plan, Purizon, Rinti, Royal Canin, Rocco, Sanabelle, Smila, Sheba, Orijen, Taste of the Wild, Terra Canis, Wild Freedom.