Drodzy Rodzice przyszłych przedszkolaków, termin zapisów mija 31 marca. Nie przegap tego terminu i daj szansę na wspaniały rozwój swojemu dziecku! Zwiększ jego szanse na sukces!

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko:

spędziło czas z przyjaciółmi w miłej, bezpiecznej atmosferze,
rozwijało swoje pasje i talenty podczas wielu zajęć dodatkowych i autorskich projektów edukacyjnych,
zdrowo się odżywiało, bez dodatku cukru i spędzało dużo czasu w przedszkolnym ogrodzie,
poznawało kulturę i sztukę Krakowa,

to koniecznie zapisz je już dziś do przedszkola „Pod Wawelem”!

Spraw, aby Twoje dziecko poczuło się ważną częścią naszej przedszkolnej społeczności, a Ty, Drogi Rodzicu staniesz się partnerem w tworzeniu klimatu naszego przedszkola.
Nasze przedszkole to nowoczesne miejsce z atrakcyjnie wyposażonymi salami, pracownią komputerową, zielonym ogrodem, profesjonalną kadrą wraz z logopedą, psychologiem i pedagogiem.
Nasze przedszkolaki odnoszą sukcesy w wielu konkursach, uczestniczą w imprezach i uroczystościach przedszkolnych, świetnie się przy tym bawiąc oraz poszerzając swoją wiedzę i horyzonty.
Nasi absolwenci to osoby otwarte na świat i potrzeby innych, które zdobywają sukcesy w szkole, na studiach i w dorosłym życiu. Wielu z naszych absolwentów przyprowadza swoje dzieci do naszego przedszkola „Pod Wawelem”.