Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w piątek 19.05. na wycieczkę autokarową do Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ. Zwiedzając muzeum dzieci oglądną ciekawe ekspozycje zwierząt z całego Świata, a także poznają te, które już wyginęły.
Po zwiedzaniu przedszkolaki odpoczną w parku przy Kampusie, gdzie na zielonej trawce posilą się drożdżówkami. Będzie też czas na wspólne zabawy w pięknym terenie.
Prosimy o przygotowanie wygodnego ubrania, dostosowanego do temperatury, nakrycia głowy oraz plecaka wyposażonego w chusteczki higieniczne.
W dniu wycieczki prosimy o przyprowadzenie dzieci do godziny 7.30, ze względu na wcześniejsze śniadanie. Powrót planowany jest do przedszkola około godziny 14.00 na obiad.